Loading...
ارتباط با ما
آمار
  • تعداد کالا: 2317
  • بازدید امروز: 2718
  • بازدید دیروز: 3491
  • بازدید کل: 10843936

تاثیر دکوراسیون در روحیه انسان

|
تاثیر دکوراسیون در روحیه انسان
گاهی با یک تغیر کوچک و زیبا میتوان نشاط و شادابی را به جمع خانواده و همکاران هدیه کنیم و علاوه بر زیباکردن محیط ، از کاربردی بودن این لوازم نیز استفاده کنیم.

همه ی انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر برای هر فرد در خانه نمایان تر است. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌ رفته طی روز را جایگزین کرد.
دور هم جمع بودن اعضای خانواده ، گپ زدن به ما انسانها کمک می‌کند تا خستگی‌های روزانه را فراموش کنیم و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف و حتی کوچک که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد.
امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر.


از سوی دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد.
علاوه بر معماری های داخلی لوازم و اسباب به کار رفته در خانه و یا محل کار میتواند تاثیر بزرگی بر روحیه ما بگذارد.
گاهی با یک تغیر کوچک و زیبا میتوان نشاط و شادابی را به جمع خانواده و همکاران هدیه کنیم و علاوه بر زیباکردن محیط، از کاربردی بودن این لوازم نیز استفاده کنیم.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا