Loading...
ارتباط با ما
آمار
  • تعداد کالا: 2318
  • بازدید امروز: 1605
  • بازدید دیروز: 1785
  • بازدید کل: 10533344

دخترا دوست دارند چي هديه بگيرند؟

|
دخترا دوست دارند چي هديه بگيرند؟

راهنمای خرید هدیه برای دخترها ،

نکاتی که در هنگام خرید هدیه برای یک دختر باید رعایت گردد :

خرید هدیه برای یک دختر می تواند کاری پیچیده و دشوار باشد. اگر ظرافت به خرج ندهید، پیامتان درست فهمیده نمی شود و شاید نتیجه عکس هم بدهد.


ده نکته که در هنگام خرید هدیه برای یک دختر باید رعایت گردد:

۱) جادوی بسته بندی:


دختران هدیه ای را که بسته بندی زیبا داشته باشد بسیار دوست می دارند. هر چه کاغذ کادو ، روبان ، پاپیون و زرق و برق بسته بندی بیشتر باشد بهتر است. البته افراط هیچ گاه پسندیده نیست. دچار اشتباه

رایج نشوید. فایده ای ندارد به گیرنده هدیه بگوئید چشمهایش را ببندد و بعد یک بسته معمولی یا زشت به دستش بدهید. هیچ چیز جای بسته بندی را نمی گیرد.

۲) از بر کنید:


اگر به زندگی خود علاقه دارید ، روز تولد ، روز مادر ، سالروز ازدواج و تاریخهای مهم را از حفظ داشته باشید.

۳) زبان دختران را بیاموزید :


زبان دخترها را بیاموزید. اگر خانم بگوید « نمی خواهد چیزی برایم بخری» منظورش این است که بهتر است یک چیز خوب برایم بگیری .

۴) لزومی نیست که حتما پول زیادی خرج کنید:


لازم نیست که حتما طلا و هدایای بسیار گران قیمت بخرید در واقع بر خلاف آنچه که این روزها مد شده ، یک شاخه یا یک دسته گل و عطر خوب ، هر دوی هدایاي مناسبی هستند و بیشتر زن ها عاشق این

چیزها هستند.

۵) فاجعه برچسب:


یادتان نرود پیش از دادن هدیه ، حتما برچسب قیمت آن را بکنید. باورکنید خانم ها دوست دارند خودشان قیمت را حدس بزنند و شاید دوست دارند قیمت را در ذهن خود بسیار بالاتر تصور کنند.

۶) لاف موقوف:


هرگز به یک زن نگوئید که این هدیه را ارزان خریده اید ، حتی اگر آن را مفت خریده باشید. مطمئن باشید زنان در این یک مورد ، صرفه جوئی را نخواهند پسندید.

۷) بدتر از ناسزا:


خرید میز اتو ، ظرف آشپزخانه ، پیش بند و از این قبیل چیزها اکیدا ممنوع. اینها را بگذارید برای خریدهای دو نفری و فراموش نکنید در این مورد حق با همسرتان است.

۸) وقت شناس باشید:


به خاطر داشته باشید هدیه کوچکی که به موقع داده شود ، هزار برابر بیشتر از هدیه گران قیمتی که با یک هفته تاخیر داده شود ، می ارزد.

۹) رسید را نگه دارید:


به هنگام خرید حتما به فروشنده یاد آور شوید که ممکن است فردا برای تعویض مراجعه کنید و همیشه رسید هر چیزی را که می خرید نگه دارید تا اگر لازم شد خانم بتواند آن را عوض کند.

۱۰) و اگر می توانید طلا بخرید:


باور کنید که خیلی چیزها هم چشم مردان را خیره می کند و واقع بینانه باید قبول کنیم که هیچ چیز مثل طلا چشم خانمها را خیره نمی کند.

 

 http://sibazar.ir/_gift

گردآورنده: خانم مهديس فاطمي

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا