Loading...

کالای خواب رویال

به بخش فروش کالای خواب رویال خوش آمدید

 

 تشك يكي از مهمترين لوازم منزل است كه به طور مستقيم با سلامت اسكلت و عضلات بدن در ارتباط است .اگر قصد خريد تشك داريد بايد بدانيد يك تشك استاندارد چه ويژگيهايي دارد . اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ويژگي هاي خاصي را براي يك تشك استاندارد در نظر گرفته است . يك تشك استاندارد بايد فنرهاي قوي داشته باشد ، عايق هايي از الياف ضد باكتري و ضد حساسيت داشته باشد . نوع پارچه تشك ، استحكام و مقاومت آن ، نوع دوخت و شرايط آماده سازي و بسته بندي از پارامترهايي است كه نشانه مرغوبيت تشك است . نرمي و سفتي تشك بايستي در حدي باشد كه وقتي روي آن دراز مي كشيم پستي و بلندي بدن را پر كرده و موقعي كه بر مي خيريم تشك برگردد به حالت اول ، نه آنقدر نرم باشد كه روي آن ولو شويم و نه آنقدر سفت كه انگار روي زمين خوابيده ايم حال تمام تشكها تا زماني كه نو هستند اين ويژگي را دارند اما موضوع اصلي دوام و ماندگاري اين حالت در تشك است .
چند نكته مهم براي خريد تشك
پيش از خريد تشك بايد نكاتي را در نظر بگيريد تا وقتي تشك را به منزل آورديد و يك شب روي آن به خواب رفتيد از انتخاب خود راضي باشيد :
پرس و جو كنيد : پيش از خريد تشك بهتر است خوب تحقيق كنيد . انواع تشك هاي موجود در بازار را جويا شويد و ماركهاي معروفتر و مرغوبتر را بيابيد . اينجا هم هرقدر بيشتر پول بپردازيد بيشتر آش خواهيد خورد شما ميتوانيد يا در آگهي هاي اينترنتي به دنبال تشك مورد نظرتان بگرديد يا راهي نمايندگي هاي فروش تشك شويد .
گارانتي : اگر از شركت هاي معتبر توليد كننده تشك خريد كنيد تشك شما داراي گارانتي تعميرات و تعويض خواهد بود پيش از خريد تشك داشتن كارت ضمانت و شرايط استفاده از آن را با فروشنده كنترل كنيد .

عجله نكنيد : براي خريد تشك وقت كافي صرف كنيد . انواع بسيار متفاوتي از تشك ها در بازار وجود دارند، شما ميتوانيد به آرامي روي تشك دراز بكشيد و راحتي آن را امتحان كنيد هرچند حداقل چند شب براي تست راحتي تشك وقت لازم است .
ثبات و استحكام : هر تشكي كه سفتتر باشد لزوماً بهتر و مرغوبتر نيست بعضی ها فکر میکنند هرچه تشک سفتتر باشد برای کمر وستون فقرات بهتر است ولی این طور نیست . اگر تشک خیلی سفت باشد به استخوان ستون فقرات اجازه نخواهد داد مطابق با شانه ها و استخوان لگن خمیدگی پیدا کند . تشک های خیلی نرم نیز پس از مدتی بیش از حد تغییر شکل داده و اصطلاحاً در قسمت کمر گود می شوند . بنابراین دوام حفظ حالت طبي تشک مهمترین عامل مرغوبیت آن است .
بودجه شما چقدر است : قبل از اینکه برای خرید تشک راهی بازار شوید تصمیم بگیرید که می خواهید چقدر پول خرج کنید ؟ خواهید دید تشک هایی که گران ترند راحت تر نیز هستند .
از چه مارکی خرید می کنید : خیلی از اوقات ارزش دارد که شما از یک شرکت معتبر تولید کننده تشک خرید کنید تشک هایی که در این کارخانه ها تولید می شوند به طور معمول کنترل کیفیت بالایی دارند و به گونه ای طراحی شده اند که سلامت عضلات و اسکلت بدن را هنگام دراز کشیدن روی تشک تامین می کنند .
خجالت نکشید : سعی کنید تحت فشار فروشنده تشکی را خریداری نکنید . اصلاً اشکالی ندارد سوالات زیادی درباره قیمت ، گارانتی ، کیفیت ، طریقه حمل تشک به منزل ( هزینه حمل بر عهده شما یا فروشنده ) و امکان تعویض تشک را از فروشنده بپرسید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید تشک کنید .
چه موقع به فكر خريد يك تشك جديد باشيد : اگر تشك شما بيش از 10 سال عمر كرده است ، گود شده يا قلمبه قلمبه شده ، يا هنگامي كه از خواب بر مي خيزيد بدنتان كوفته است يا احساس كمر درد مي كنيد، بد خواب هستيد يا خواب كافي نداريد ، همگي نشانه هايي هستند كه شايد وقت آن است كه به فكر خريد يك تشك جديد باشيد . مطالعات نشان مي دهد افرادي كه تشك جديدي را خريداري كرده اند خواب بهتري را تجربه مي كنند .

 

 

با توجه به دسته بندی که در سایت صورت گرفته میتوانید سریعتر و با اطلاعات بیشتری خرید خود را انجام دهید

12